Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Show
ru: Показать

en: Grid
ru: Сетка

en: About
ru: Информация

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Nothing
ru: Ничего

en: Nav
ru: Меню

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
