Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Show
de: Anzeigen

en: Grid
de: Raster

en: About
de: Über

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Nothing
de: Nichts

en: Nav
de: Navigation

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
