Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Show
cs: Ukázat

en: Grid
cs: Mřížka

en: About
cs: Popis

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Nothing
cs: Nic

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
