Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Show
et: Näita

en: Grid
et: Ruudustik

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
