Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Show
gl: Amosar

en: Grid
gl: Grella

en: About
gl: Información

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Nothing
gl: Nada
