Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Show
ro: Arată

en: Grid
ro: Grilă

en: About
ro: Despre

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Nothing
ro: Nimic

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
