Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Show
jv: Kétoknā

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Nothing
jv: Ora ana
