Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Show
my: ပြပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
