Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Show
oc: Afichar

en: Grid
oc: Grasilha

en: About
oc: A prepaus

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Nothing
oc: Res
