Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Show
fa: نمایش

en: Grid
fa: شبکه

en: About
fa: درباره

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Nothing
fa: هیچ
