Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Show
vi: Hiện

en: Grid
vi: Lưới

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Nothing
vi: Không có gì
