Gamification (1.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
