Gamification (1.0.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: User Login
fi: Käyttäjän sisäänkirjautuminen

en: Delete
fi: Poista

en: Action
fi: Toiminto

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Default
fi: Oletus

en: Widget
fi: Widgetti

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Once
fi: Kerran

en: Once an hour
fi: Kerran tunnissa

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Uses
fi: Käyttää

en: Quiz
fi: Tehtävä

en: Add configuration
fi: Konfiguroi nyt

en: Time interval
fi: Aikaväli
