Gamification (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: User Login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური
