Gamification (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: User Login
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಲಾಗಿನ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Forward
kn: ಫಾರ್ವಾರ್ಡ್

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
