Gamification (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: User Login
ku: چوونه‌ژوره‌وه‌ی به‌کارهێنه‌ر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
