Gamification (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Action
oc: Accion

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Default
oc: Per defaut

en: Points
oc: Punts

en: Events
oc: Eveniments

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Uses
oc: Usatges
