Gamification (1.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Default
os: Æнæивд
