Gamification (1.0.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Default
pl: Domyślny

en: Forward
pl: Do przodu

en: Points
pl: Punkty

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Once
pl: Raz

en: Once an hour
pl: Raz na godzinę

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Uses
pl: Używa

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Widget title
pl: Tytuł kontrolki

en: Time interval
pl: Interwał czasowy
