Gamification (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Action
sq: Veprimi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione
