Gamification (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Action
sr: Акција

en: Default
sr: Подразумевано

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
