Gamification (1.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: User Login
af: Aanmeling

en: Delete
af: Vee uit

en: Action
af: Aksie

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Default
af: Verstek
