Gamification (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Default
am: ነባሪ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
