Gamification (1.0.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Action
cs: Akce

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Default
cs: Výchozí

en: Points
cs: Body

en: Events
cs: Události

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Once an hour
cs: Jednou za hodinu

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Uses
cs: Použití

en: Quiz
cs: Kvíz

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Time interval
cs: Časový interval
