Gamification (1.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Fivestar
eo: Kvinstelo
