Gamification (1.0.1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: User Login
fa: ورود کاربر

en: Delete
fa: حذف

en: Action
fa: عملکرد

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Forward
fa: باز ارسال

en: Points
fa: امتیازها

en: Widget
fa: ساختار

en: Events
fa: رویدادها

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Quiz
fa: آزمون
