Gamification (1.0.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: User Login
gl: Acceso de usuario/a

en: Delete
gl: Borrar

en: Action
gl: Acción

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Default
gl: Predeterminado

en: Points
gl: Puntos

en: Widget
gl: Control

en: Events
gl: Eventos

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Uses
gl: Usos
