Gamification (1.0.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: User Login
ja: ユーザーログイン

en: Delete
ja: 削除

en: Action
ja: アクション

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Default
ja: デフォルト

en: Points
ja: ポイント

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Events
ja: イベント

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Once an hour
ja: 1時間に1回

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Uses
ja: 機能

en: Quiz
ja: クイズ

en: Fivestar
ja: 五つ星評価

en: Time interval
ja: 間隔
