Gamification (1.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: User Login
ml: ഉപയോക്ത പ്രവേശനം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
