Gamification (1.0.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: User Login
mr: सदस्य प्रवेश

en: Delete
mr: मिटवा

en: Action
mr: कृती

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
