Gamification (1.0.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: User Login
ro: Autentificare utilizator

en: Delete
ro: Șterge

en: Action
ro: Acțiune

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Default
ro: Implicit

en: Points
ro: Puncte

en: Events
ro: Evenimente

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Uses
ro: Folosește

en: Time interval
ro: Interval de timp
