Gamification (1.0.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: User Login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Default
lt: Numatytasis

en: Points
lt: Taškai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Events
lt: Įvykiai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Uses
lt: Naudoja
