Gamification (1.0.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: User Login
lv: Lietotāja Autorizācija

en: Delete
lv: Dzēst

en: Action
lv: Darbība

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Widget
lv: Logrīks

en: Events
lv: Notikumi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Uses
lv: Lieto

en: Fivestar
lv: Pieczvaigžņu
