Gamification (1.0.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: User Login
ne: प्रयोगकर्ताको लग-ईन

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Action
ne: कारवाही

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
