Gamification (1.0.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
