Gamification (1.0.2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: User Login
ca: Inici de sessió

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Action
ca: Acció

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Default
ca: Per defecte

en: Widget
ca: Giny

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Once an hour
ca: Un cop a l'hora

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Uses
ca: Usos

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Time interval
ca: Interval de temps
