Gamification (1.0.2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: User Login
da: Bruger login

en: Delete
da: Slet

en: Action
da: Handling

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Default
da: Standard

en: Forward
da: Videresend

en: Points
da: Point

en: Events
da: Begivenheder

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Once an hour
da: Hver time

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: Uses
da: Bruger

en: Time interval
da: Tidsinterval
