Gamification (1.0.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: User Login
et: Sisselogimine

en: Delete
et: Kustuta

en: Action
et: Tegevus

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Points
et: Punktid

en: Widget
et: Vidin

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Once an hour
et: Kord tunnis

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Uses
et: Kasutab

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Time interval
et: Ajaintervall
