Gamification (1.0.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Action
jv: Aksi

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Default
jv: Gawan

en: Widget
jv: Piranti

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
