Gamification (1.0.2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: User Login
uk: Користувач

en: Delete
uk: Видалити

en: Action
uk: Дія

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Default
uk: Базово

en: Forward
uk: Переслати

en: Points
uk: Пунктів

en: Widget
uk: Віджет

en: Events
uk: Події

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Once
uk: Одноразово

en: Once an hour
uk: Раз на годину

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Uses
uk: Використання

en: Quiz
uk: Тест

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Widget title
uk: Заголовок віджета

en: Time interval
uk: Інтервал часу
