Gamification (2.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Default
ast: Predefiníu
