Gamification (2.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Action
he: פעולה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Forward
he: קדימה

en: Points
he: נקודות

en: Widget
he: וידג'ט

en: Events
he: אירועים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Uses
he: שימושים
