Gamification (2.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: User Login
hi: उपयोगकर्ता लॉगिन

en: Delete
hi: मिटायें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: Uses
hi: उपयोग
