Gamification (2.0.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: User Login
hr: Prijava korisnika

en: Delete
hr: Ukloni

en: Action
hr: Akcija

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Default
hr: Zadano

en: Widget
hr: Cinculator

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Uses
hr: Uporaba
