Gamification (2.0.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: User Login
hu: Bejelentkezés

en: Delete
hu: Törlés

en: Action
hu: Művelet

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Points
hu: Pontok

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Events
hu: Események

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Once
hu: Egyszer

en: Once an hour
hu: Óránként

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Uses
hu: Használat

en: Quiz
hu: Kvíz

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Time interval
hu: Időintervallum
