Gamification (2.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: User Login
it: Login Utente

en: Delete
it: Elimina

en: Action
it: Azione

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Default
it: Predefinito

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Uses
it: Usa

en: Time interval
it: Intervallo di tempo
