Gamification (2.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: User Login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
