Gamification (2.0.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: User Login
pt: Login de Usuário

en: Delete
pt: Apagar

en: Action
pt: Ação

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: Default
pt: Padrão

en: Points
pt: Pontos

en: Events
pt: Eventos

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Once
pt: Uma vez

en: Once an hour
pt: Uma vez a cada hora

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: Uses
pt: Usos

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Widget title
pt: Título do Widget

en: Time interval
pt: Intervalo de tempo
