Gamification (2.0.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: User Login
ru: Вход пользователя

en: Delete
ru: Удалить

en: Action
ru: Действие

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Default
ru: По умолчанию

en: Forward
ru: Вперед

en: Points
ru: Баллы

en: Widget
ru: Виджет

en: Events
ru: Мероприятия

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Once
ru: Когда

en: Once an hour
ru: Раз в час

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Uses
ru: Использование

en: Quiz
ru: Тест

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Widget options
ru: Опции виджета

en: Widget title
ru: Заголовок виджета

en: Time interval
ru: Интервал времени
