Gamification (2.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: User Login
th: ผู้ใช้เข้าสู่ระบบ

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Uses
th: ใช้
